Nowoczesny stadion sportowy z pełnowymiarowym boiskiem w Woli Rzędzińskiej działa już pełną parą. Pozostało jeszcze kilka wolnych terminów na treningi, sparingi i mecze. Warto zwrócić uwagę na przyjazne ceny wynajmu. Na preferencyjnych warunkach z obiektu mogą korzystać przede wszystkim dzieci i młodzież z kubów z terenu gminy Tarnów.

Przypomnijmy, że obiekt posiada pełnowymiarowe (102m x 64m) boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, tzw. „sztuczną trawą”, dzięki której można trenować przez cały rok, w szczególności w okresie zimowym. Stadion to również trybuny dla 500 osób oraz szatnie dla dwóch drużyn z zapleczem sanitarnym, dzięki czemu można na nim rozgrywać mecze piłkarskie. Dodatkowo boisko jest oświetlone, a cały obiekt monitorowany. Przy stadionie znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów.

Obiekt jest czynny codziennie, po wcześniejszym wynajmie obiektu, w godzinach 16.00-22.00, a w soboty i niedziele 9:00-17:00. Zapisów oraz wszelkich informacji udziela pracownik Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Maciej Aleksander pod numerem telefonu +48 603 313 444. {Play}