Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza wszystkich miłośników białego szaleństwa ze szkół z terenu gminy Tarnów, klas VI, VII oraz VIII do udziału w zawodach narciarskich o Puchar Wójta Gminy Tarnów! Zawody odbędą się 25 lutego na stokach stacji narciarskiej Słotwiny – Krynica.

Ponadto Samorząd Gminy Tarnów zapewnia uczestnikom transport, słodki poczęstunek oraz pięciogodzinny karnet na wyciąg narciarski. Na zwycięzców czekają medale oraz puchary!

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego z poszczególnych szkół, natomiast w celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt z gminnym koordynatorem sportu Eugeniuszem Wojtarowiczem pod numerem telefonu 669 282 680.

Warto dodać, iż projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. {Play}