Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza na kolejne bezpłatne zajęcia organizowane w gminnych domach kultury! Kurs dietetyki oraz rysunku to następne propozycje, które już cieszą się licznym zainteresowaniem mieszkańców.

W minionym tygodniu w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze, w Domu Kultury w Tarnowcu oraz w Parafialnym Domu Kultury w Woli Rzędzińskiej rozpoczęły się warsztaty zdrowego odżywiania prowadzone przez wykwalifikowanego dietetyka. Prelekcje z prezentacją multimedialną dla każdej grupy wiekowej, wspólne przygotowywanie posiłku czy tworzenie jadłospisów to tematyka proponowanych zajęć, w których chętnie uczestniczą mieszkańcy poszczególnych miejscowości. Warsztaty odbywać się będą jeszcze przez najbliższe dwa spotkania w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze w piątki o godz. 15.30 (21.02 i 28.02), w Domu Kultury w Tarnowcu w piątki o godz. 17.00 (21.02 i 28.02) oraz w Parafialnym Domu Kultury w Woli Rzędzińskiej w czwartki o godz. 17.00 (20.02 i 27.02).

Natomiast dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozwijać swoje artystyczne umiejętności w Domu Ludowym w Radlnej odbywają się wielopokoleniowe warsztaty z rysunku ołówkiem. Prowadzi je Wojciech Ruszel – znany i utalentowany malarz oraz rzeźbiarz, którego prace cenione są nie tylko w regionie, lecz także w całej Polsce, a nawet za granicą. Dlatego każdy, kto lubi szkicować, a w dodatku chciałby rozwijać swoją pasję pod okiem uznanego artysty, nadal może dołączyć do grupy warsztatowej. Zajęcia odbywają się środy w Domu Ludowym w Radlnej o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w proponowanych warsztatach! {Play}