Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza do filii bibliotecznych w Woli Rzędzińskiej oraz Tarnowcu na spotkanie autorskie z tarnowską pisarską, Mają Drożdż. Jej debiutancka powieść „Nie uciekaj”, wydana w 2019 roku, w rankingu debiut 2019 zajęła 3. miejsce spośród 123 nominowanych autorów!

„Nie uciekaj” to opowieść o tym, jak niekiedy życie zmusza nas do tego, by poukładać sobie wszystko na nowo. Główna bohaterka, Nicole, to kobieta, która niesie za sobą spory bagaż doświadczeń. Bez rodziny, mieszkania i pieniędzy ucieka przed przeszłością, by budować nową historię. Nie będzie to jednak takie proste… Sama zadaje sobie pytanie, czy skazana jest na wieczną ucieczkę – przed przeszłością, swoimi uczuciami i samą sobą?

O powieści, genezie powstania i inspiracjach już w najbliższy czwartek, 27 lutego o godz. 18.00, w wolańskiej bibliotece opowie czytelnikom Maja Drożdż, natomiast dzień później – 28 lutego o godz. 18.00, spotka się z czytelnikami w bibliotece w Tarnowcu. Serdecznie zapraszamy! {Play}