W związku z panującym zagrożeniem zarażenia koronawirusem i zdecydowanie zmniejszonym zapotrzebowaniem na przewozy autobusami komunikacji miejskiej w Tarnowie, od dnia 19 marca 2020 roku do odwołania komunikacja miejska w dni robocze będzie obsługiwana według rozkładów jazdy na soboty. Na linii nr 213 będą obsługiwane tylko wybrane kursy.

W soboty i w dni świąteczne komunikacja będzie obsługiwana bez zmian w odniesieniu do planowanego rozkładu jazdy.

Na linii nr 213 w dni robocze będą wykonywane tylko niżej wymienione kursy:

z ul. Marszałka do Rychwałdu o godz. : 4:55, 8:00, 13:45 i 15:35

z Rychwałdu do Tarnowa o godz.: 6:09, 9:00, 14:40 i 16:30

Podana powyżej zmiana w obsłudze linii tarnowskiej komunikacji miejskiej będzie obowiązywać do odwołania, tj. do czasu przywrócenia zajęć w szkołach i na uczelniach.