Jeszcze do 16.00 można nadsyłać do nas zdjęcia miejsc udekorowanych biało – czerwonymi symbolami polskości. Losowanie nagrody w ogłoszonym przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek plebiscycie, w programie na żywo telewizji tarnowska.tv, o 17.00. Do zdobycia tablet.

Fotograficzna zabawa cieszy się powodzeniem. Dotychczas na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nadesłano kilkadziesiąt zdjęć. Mieszkańcy gminy Tarnów flagi zamieszczali w domach, budynkach gospodarczych, w ogrodach czy w samochodach. – Jest sporo ciekawych propozycji, bardzo nas cieszy tak duży odzew – mówi poseł Anna Pieczarka, która dodatkowo ufundowała nagrody rzeczowe.

Dziś także losowanie trzech rowerów, które trafią do autorów trzeciomajowych pozdrowień. Wszyscy, którzy skontaktowali się z nami w trakcie niedzielnej transmisji na żywo, wezmą udział w losowaniu nagród. Można to było zrobić na trzy sposoby – poprzez sms, za pomocą profilu fb Urzędu Gminy Tarnów lub wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypomnijmy, że jeszcze dziś w siedzibie Urzędu Gminy Tarnów można bezpłatnie odebrać flagi państwowe. Zostały one uszyte przez pracowników Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek. {Play}