Przypominamy, że trwają konsultacje społeczne dotyczące wykonania dokumentacji projektowej do etapu Koncepcji Programowej dla zadania np. „Przełożenie drogi krajowej nr 73” w Tarnowie umożliwiające połączenie autostrady A-4 (węzeł „Tarnów-Północ”) z drogą krajową nr 94 (węzeł „Lwowska”), czyli tzw. wschodniej obwodnicy Tarnowa.

Konsultacje realizowane są na zlecenie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, konsultacje odbywają się w sposób elektroniczny i trwają do dnia 24 maja.

Ankiety wyrażające opinie, uwagi i wnioski wobec przyjętych rozwiązań projektowych należy kierować drogą elektroniczną do Wykonawcy dokumentacji projektowej, tj. firmy AYESA S.A. na adresy mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W dniu 20.05.2020r. prowadzony będzie w godzinach 8.00 – 18.00 dyżur telefoniczny
przez Wykonawcę dokumentacji projektowej pod numerem 530 128 970.

Ankieta oraz wszelkie informacje dodatkowe są zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Tarnów:

https://bip.malopolska.pl/ugt,a,1758931,konsultacje-dokumentacja-projektowa-dla-etapu-koncepcji-programowej-dla-przelozenie-drogi-krajowej-n.html

https://bip.malopolska.pl/ugt,a,1769752,zaproszenie-do-konsultacji-spolecznych-dla-inwestycji-pn-przelozenie-drogi-krajowej-nr-73-w-tarnowie.html