Centrum Rekreacji Wodnej będzie ponownie otwarte od najbliższego poniedziałku, 22 czerwca - z zachowaniem wszelkich, zalecanych środków ostrożności. Są one szczegółowo opisane w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Nowe, związane z epidemią koronawirusa, zasady przewidują, że basenów może korzystać do 4 osób na tor, nie więcej niż połowa obłożenia obiektu, nie więcej niż 150 uczestników, bez udziału publiczności.

Basen w Woli Rzędzińskiej będzie ponownie otwarty od poniedziałku, 22 czerwca, od 10.00 do 19.00. Na basenie, w normalnych warunkach, zgodnie z regulaminem, może przebywać do 40 osób. Po ponownym otwarciu będzie to jednak maksymalnie 16 osób.

Obiekt będzie na bieżąco dezynfekowany. Reżim sanitarny będzie dotyczył całego obiektu - hali basenowej, holu i szatni.

Ponowne uruchamianie basenów, siłowni i klubów fitness odbywa się w ramach IV etapu odmrażania gospodarki. Zostały one zamknięte z powodu pandemii koronawirusa trzy miesiące temu. Teraz, w całej Polsce, trwa ich ponowne uruchamianie. {Play}