Pracownicy Gminy Tarnów na czele z wójtem Grzegorzem Koziołem i zastepcą wójta Sławomirem Wojtasikiem wzięli udział w charytatywnej akcji #GaszynChallenge, która objęła już całą Polskę. Wyzwanie naszym samorządowcom rzucili jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Koszyc Małych oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie.

Zasady #GaszynChallenge są proste. Trzeba zrobić 10 pompek lub przysiadów, a następnie wpłacić zebrane przez uczestników pieniądze na wybraną akcję charytatywną. Po wykonaniu zadania można nominować kolejne 3 osoby, firmy lub instytucje.

Gmina Tarnów wykonanym obok hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich zadaniem wsparła Panią Anię, samotną matkę z terenu gminy Tarnów, która walczy o utrzymanie wzroku. Zbiórka funduszy prowadzone jest przez fundację Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/ania-pazgan.

Do wykonania zadania Gmina Tarnów nominowała: Starostwo Powiatowe w Tarnowie, LKS Wolania oraz Tarnowska.tv.

Jak było – zobaczcie sami! {Play}