Masz ochotę poćwiczyć na świeżym powietrzu? Nic prostszego! Już od 3 sierpnia do końca września w miejscowościach Gminy Tarnów będzie można ćwiczyć na polu. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia aerobiku w plenerze oraz aqua aerobiku w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej. Co więcej, w sierpniu sale w domach kultury można wynająć za pół ceny.

Ćwicz na polu – aerobik w plenerze
Zajęcia będą  odbywać się na polu, w miejscach takich jak boiska sportowe czy parkingi przy Domach Kultury. Dzięki temu będą one bezpieczne, z możliwością zachowania odpowiednich odległości pomiędzy ćwiczącymi .
Ćwiczenia prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów, zgodnie z poniższym harmonogramem. Co ważne, zajęcia aerobiku w plenerze są bezpłatne. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.

Ruch w wodzie – aqua aerobic
Tych, którzy wolą ruch w wodzie, zapraszamy do Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej. Tam na mieszkańców czekają zarówno zajęcia znanego już aqua aerobiku, jak i nowość – zajęcia o nazwie „zdrowy kręgosłup”.
W przypadku zajęć w wodzie, gdzie ze względu na reżim sanitarny jest ograniczona ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy na zajęcia będą prowadzone do dnia 3 sierpnia pod numerami telefonu podanymi w poniższym harmonogramie.

Sierpniowa promocja na wynajmy sal w Domach Ludowych i Domach Kultury
Planujesz w sierpniu przyjęcie z rodziną, osiemnastkę, spotkanie ze znajomymi? Wynajmij salę w jednym z Domów Kultury na terenie gminy Tarnów i to za pół ceny! Sierpniowa promocja dotyczy Domów Ludowych i Kultury w Radlnej, Zbylitowskiej Górze, Błoniu, Nowodworzu, Koszycach Małych, Koszycach Wielkich. Z tej oferty Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów mogą skorzystać mieszkańcy gminy Tarnów. Rezerwacje i więcej informacji tel. 603313444.

Wynajmij hale
Chcesz zagrać z grupą w piłkę? Siatkę? Kosza? Zarezerwuj halę sportową w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych lub w Koszycach Wielkich i ciesz się sportowymi emocjami.

Dodajmy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa zajęcia prowadzone oraz obiekty czynne są zgodnie z procedurami i zaleceniami wdrożonymi w związku z epidemią COVID-19. Prosimy o stosowanie się do regulaminów i wytycznych. {Play}