Masz ochotę poćwiczyć na świeżym powietrzu? Nic prostszego! Już od 3 sierpnia do końca września w miejscowościach Gminy Tarnów będzie można ćwiczyć na polu. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia aerobiku w plenerze oraz aqua aerobiku w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej.

Zajęcia ruszą już w najbliższy poniedziałek, 3 sierpnia, ale ze względu na wakacyjny czas i prośby mieszkańców przedłużamy zapisy do dnia 7 sierpnia. Co więcej, w związku z dużym zainteresowaniem aqua aerobikiem, zostaną uruchomione dodatkowe terminy.

Dodajmy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa zajęcia prowadzone oraz obiekty czynne są zgodnie z procedurami i zaleceniami wdrożonymi w związku z epidemią COVID-19. Prosimy o stosowanie się do regulaminów i wytycznych. {Play}