Dla wszystkich mieszkańców gminy Tarnów mamy z okazji tegorocznych, tak innych od wszystkich Dożynek Gminy Tarnów, konkursową niespodziankę. Każdy, kto będzie oglądał transmisję ONLINE z Dożynek Gminy Tarnów już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia może wygrać wspaniałe nagrody.

Każdego roku w trakcie dożynek wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. W tym ze względu na epidemię koronawirusa, nie możemy się spotkać.  Lecz nawiązując do naszej tradycji zapraszamy do internetowej zabawy konkursowej.

Wystarczy oglądając transmisję z dożynek na stronie www.gmina.tarnow.pl wejść w ikonę „Weź udział w konkursie” i zalogować się w systemie. Co ważne, każdy uczestnik może się zalogować tylko raz. Pod koniec transmisji będzie losowanie. Zadzwonimy do wylosowanych osób i zadamy proste pytanie związane z transmisją, a prawidłowe odpowiedzi nagrodzimy prezentami. A wśród nich rowery ufundowane przez wójta Grzegorza Kozioła, poseł Annę Pieczarkę oraz cenne nagrody jak rowery, tablety i wiele innych od firm WIALAN, WESBUD, ROLESKI, POLMARK.

Przypomnijmy, transmisja rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00. Po Mszy św., o godzinie 12:00 pokażemy tradycyjny obrzęd dożynkowy i konkurs wieńca. Na zakończenie transmisji przeprowadzimy właśnie konkursowe losowanie.

Zapraszamy do udziału w dożynkowym konkursie gminy Tarnów! {Play}