Tarnowskie Wodociągi informują, że w środę 2 września nastąpi przerwa w dostawie wody w części gminy Tarnów - w miejscowościach Zbylitowska Góra, Zgłobice, Koszyce Małe, Koszyce Wielkie, Błonie.

Przerwa spowodowana jest naprawą awarii, która w ostatnim czasie wystąpiła na odcinku głównej magistrali wodociągowej w Zbylitowskiej Górze. Awaria okazała się trudna do usunięcia, została więc tymczasowo zabezpieczona, a jej naprawa w dniu 2 września wymaga wyłączenia sieci wodociągowej z eksploatacji. Tarnowskie Wodociągi deklarują, że dołożą wszelkich starań by maksymalnie skrócić czas naprawy.

Tarnowskie Wodociągi zobowiązały się również, że udostępnią w dniu naprawy beczkowóz. Będzie się on znajdował w pobliżu przedszkola „Kraina Marzeń” w Zgłobicach. Jest możliwość by beczkowóz pojawił się również w innych lokalizacjach. W tym celu należy skontaktować się z dyspozytorem w Tarnowskich Wodociągach tel. 14 623 53 00. {Play}