To nic, że lato się skończyło. Dla amatorów aktywnego trybu życia mamy dobrą informację. Zajęcia sportowe, które podczas wakacji oraz we wrześniu były organizowane w plenerze w sąsiedztwie gminnych Domów Kultury, będą się teraz odbywać w pomieszczeniach. Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza ponadto do Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej na aqua aerobik. Wszystko z zachowaniem wymaganych sytuacją epidemiologiczną środków ostrożności.

Zajęcia aerobiku będą się odbywać w Domach Kultury w poszczególnych miejscowościach. Ćwiczenia prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów, zgodnie z poniższym harmonogramem. Co ważne, zajęcia aerobiku są bezpłatne. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń i maseczek.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa, zajęcia prowadzone są zgodnie z wszelkimi zaleceniami związanymi z ochroną przed koronawirusem. Prosimy o stosowanie się do regulaminów i wytycznych. {Play}