Nie wraz z końcem roku a teraz, zakończyła się rozbudowa kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Woli Rzędzińskiej. Przy sprzyjającej i słonecznej pogodzie, będzie już można korzystać z poszczególnych urządzeń. Plac zabaw wraz z siłownią plenerową jest już po odbiorze technicznym.

- Pogoda sprzyjała, a firma, która wykonywała inwestycję, skrupulatnie to wykorzystała. Dzięki temu rozbudowany obiekt mamy szybciej niż przewidywała umowa z wykonawcą – mówi wójt gminy Tarnów, Grzegorz Kozioł. Zakres prac obejmował budowę siłowni plenerowej wraz z czterema urządzeniami oraz placu sportowo – rekreacyjnego dla dzieci. Jest też stojak na rowery.

Koszt inwestycji to w sumie blisko 278 tysięcy złotych, z czego dotacja z Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie wyniosła ponad 100 tysięcy złotych. Reszta to pieniądze z budżetu gminy. Prace trwały trzy miesiące. {Play}