Duże zainteresowanie stadionem sportowym w Woli Rzędzińskiej. Z pełnowymiarowego obiektu, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, korzystają i młodsi i starsi. Trwają zapisy na wynajem obiektu dla grup zorganizowanych na przyszły rok. – Mowa zarówno o rezerwacjach sparingowych, treningowych oraz na rozgrywanie meczów w nowym sezonie sportowym, ale i w grudniu, głównie w weekendy, są jeszcze wolne  miejsca – mówi kierownik ds. sportu w gminnym Centrum Kultury i Bibliotek, Maciej Aleksander. 

– Lubimy to boisko, jest profesjonalne, niczego nam tu nie brakuje. Trenujemy w odległościach, na powietrzu, hartujemy odporność – mówią zawodnicy. W grudniu, głównie w weekendy oraz w przerwie świątecznej, są jeszcze wolne terminy na treningi, sparingi i mecze. Warto zwrócić uwagę na przyjazne ceny wynajmu. Na preferencyjnych warunkach z obiektu mogą korzystać przede wszystkim dzieci i młodzież z klubów z terenu gminy Tarnów. Zainteresowani wynajmem obiektu powinni się kontaktować z jego administratorem – gminnym Centrum Kultury i Bibliotek pod numerem telefonu: (14) 688 01 37.

Przypomnijmy, stadion sportowy w Woli Rzędzińskiej ma pełnowymiarowe (102m x 64m) boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią tzw. „sztuczną trawą”, dzięki której można trenować przez cały rok. Stadion to również trybuny dla 500 osób oraz szatnie dla 2 drużyn z zapleczem sanitarnym, dzięki czemu można na nim rozgrywać sparingi i mecze piłkarskie. Dodatkowo boisko jest oświetlone, a cały obiekt monitorowany. Przy stadionie znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów. {Play}