Podczas zimowej przerwy w nauce, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek proponuje w wersji online warsztaty dziennikarskie, kulinarne, plastyczne oraz nauki filmowania telefonem komórkowym. Będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

W pierwszym tygodniu ferii zachęcamy do oglądania filmików, a w drugim – (od 11 do 14 stycznia) do wzięcia udziału w konkursach. Wielkie losowanie w ostatnim dniu ferii zimowych – 15 stycznia, o 16.00 w telewizji tarnowska.tv.

Zasada jest prosta:

Oglądnij warsztaty dziennikarskie - nagraj wywiad z domownikiem i wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do wygrania 3 zestawy karaoke oraz 10 pamiątkowych zestawów gadżetów Gminy Tarnów.

Oglądnij warsztaty kulinarne w stylu Masterchef – wykonaj jedną z trzech potraw, a jej zdjęcie prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do wygrania 3 zestawy kucharza (mikser, blender) oraz 10 pamiątkowych zestawów gadżetów Gminy Tarnów.

Oglądnij warsztaty plastyczne – wykonaj jedną z trzech ozdób, a jej zdjęcie prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś do jednej z trzech filii bibliotek w gminie Tarnów (od 9.00 do 17.00). Do wygrania 3 profesjonalne zestawy plastyczne oraz 20 pamiątkowych zestawów gadżetów Gminy Tarnów.

Oglądnij warsztat „Kręcimy film” – nagraj film na telefonie komórkowym i prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do wygrania kamera go pro oraz 10 pamiątkowych zestawów gadżetów Gminy Tarnów.

 

Poniżej szczegółowy rozkład zajęć:

Wtorek, 5 stycznia:

10.00 – warsztat dziennikarski (emisja głosu)

11.00 – warsztat kulinarny w stylu Masterchef (muffinki)

 

Środa, 6 stycznia:

10.00 - warsztat dziennikarski (emisja głosu)

11.00 - warsztat kulinarny w stylu Masterchef (naleśniki po meksykańsku)

13.00 – zajęcia plastyczne (Zimowy obrazek)

 

Czwartek, 7 stycznia:

10.00 – warsztat dziennikarski (emisja głosu)

11.00 - warsztat kulinarny w stylu Masterchef (pizzerinki)

13.00 – warsztat plastyczny (Bałwanek zabawka)

 

Piątek, 8 stycznia:

10.00 - warsztat „Kręcimy film”

13.00 – warsztat plastyczny (Walentynka Kotek)

 

Warto dodać, że w czasie ferii zimowych, przedłużamy o godzinę czas pracy bibliotek. Będą one czynne od 9.00 do 17.00. Zachęcamy więc do spędzenia czasu z dobrą książką. Książnice w Woli Rzędzińskiej, Tarnowcu i w Zgłobicach czekają! {Play}