To wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i ułatwienie w zakresie nabywania biletów okresowych oraz tzw. m-kart. - Szacujemy, że punkt obsługi klientów w nowej lokalizacji, dwukrotnie skróci czas oczekiwania na załatwienie spraw – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. Od najbliższej soboty, 9 stycznia, zostanie on przeniesiony z ulicy Pułaskiego 7, do budynku dworca autobusowego w Tarnowie przy ul. Dworcowej 1 (parter budynku).

Nowa siedziba punktu obsługi klientów gminnej komunikacji będzie czynna jak dotychczas, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.00, oraz w soboty w godz. 9.00 – 14.00. Docelowo mieszkańcy będą obsługiwani na dwóch stanowiskach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43 lub do biura przewoźnika 516 865 266. {Play}