W drugim tygodniu ferii zimowych proponujemy Wam także warsztaty sportowe online. Podobnie jak w przypadku zajęć dziennikarskich, kulinarnych czy plastycznych, będzie im towarzyszył konkurs z super nagrodami. Warsztaty sportowe poprowadzą związani z gminą Tarnów nauczyciele wychowania fizycznego oraz pracownicy Centrum Kultury i Bibliotek. Startujemy już we wtorek, 12 stycznia. Najbardziej uważni widzowie filmików, które publikować będziemy na stronie internetowej Gminy Tarnów, będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody – piłki do gry w piłkę nożną, deskorolki, zestawy rakietek do tenisa stołowego czy nordic walking.

- Pokażemy proste ćwiczenia usprawniające i ogólnorozwojowe. Będą m.in. zasady gry w piłkę nożną, ABC aktywności fizycznej z wykorzystaniem tego co mamy na swoich podwórkach, czyli np. drzew lub ławek oraz szybki instruktaż poruszania się z kijkami – mówi zastępca dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek, Ewa Kubisztal.

Warsztaty publikowane będą od wtorku (12 stycznia) do czwartku (14 stycznia), w godzinach 10.00, 11.00 i 13.00. Wielkie losowanie we wszystkich konkursach w ostatnim dniu ferii zimowych – 15 stycznia, o 16.00 w telewizji tarnowska.tv.

Zasada jest prosta:

Oglądnij warsztat – ABC piłki nożnej, policz ile tzw. kapek wykonał instruktor i odpowiedź prześlij do czwartku, 14 stycznia, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wygrania trzy piłki nożne oraz zestawy nordic walking.

Oglądnij warsztat - ABC zdrowego kręgosłupa, wymyśl krótkie hasło promocyjne – dlaczego warto uprawiać sport i prześlij do czwartku, 14 stycznia, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wygrania trzy deskorolki oraz zestawy nordic walking.

Oglądnij warsztat - ABC ćwiczeń usprawniających nie tylko dla pływaków, odpowiedz na pytanie jaka jest powierzchnia basenu w Woli Rzędzińskiej i odpowiedź prześlij do czwartku, 14 stycznia, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wygrania trzy zestawy rakietek do tenisa stołowego oraz zestawy do nordic walking.

Poniżej szczegółowy rozkład zajęć:

Wtorek, 12 stycznia:

Środa, 13 stycznia: