Warto bez kolejek zaopatrzyć się w bilety okresowe (m-karty) oraz bilety wieloprzejazdowe i do Punktu  Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej przy ul. Dworcowej 1 udać się przed ostatnim dniem miesiąca. - Obecnie w punkcie sprzedaży nie ma kolejek, można komfortowo i sprawnie załatwić wszelkie formalności – mówią jego pracownicy. Można się spodziewać, że najwięcej klientów pojawi się tam w końcówce przyszłego tygodnia.

Kupując bilety okresowe (m-karty) oraz bilety wieloprzejazdowe np. w sobotę, 23 stycznia, płacimy od pierwszego dnia nowego miesiąca, a więc od 1 lutego. - Oszczędzamy czas i pieniądze, albowiem zakup karnetów wieloprzejazdowych oraz biletów okresowych, jest najbardziej korzystny pod względem finansowym – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik.

Przypomnijmy, że obowiązek wyrabiania tzw. m-kart upoważniających do darmowych przejazdów, dotyczy przede wszystkim uczniów szkół podstawowych, którzy są mieszkańcami gminy Tarnów. Seniorzy powyżej 70. roku życia korzystają z gminnej komunikacji na podstawie dowodu osobistego.

Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej, w poniedziałki jest czynny od 11.00 do 18.00.W pozostałe dni, godziny pracy pozostają bez zmian. Od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

Więcej informacji w referacie gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43 oraz w biurze przewoźnika  (tel. 516 865 266). {Play}