Ponad sto osób nadesłało do gminnego Centrum Kultury i Bibliotek życzenia lub opisy swoich Dziadków. Odzew jest naprawdę znakomity. Do zwycięzców wylosowanych podczas programu na żywo w telewizji tarnowska.tv oraz na stronie internetowej Gminy Tarnów, trafią super prezenty - 5 kart podarunkowych (o wartości 150 złotych każda) do sklepu zoologicznego Szczeniak przy ul. Słonecznej 37 w Tarnowie oraz 5 kompletów pościeli dla Babci i Dziadka :)

- Życzeń i opisów Dziadków jest tak dużo, że wśród uczestników zabawy rozlosowaliśmy także 30 zestawów gminnych gadżetów oraz nagrody, które nie zostały odebrane w sportowym konkursie feryjnym. To dwie piłki nożne, rakietka do tenisa stołowego oraz trzy zestawy kijków nordic walking – mówi koordynator zabawy związanej z Dniem Babci i Dziadka, poseł Anna Pieczarka.

Życzenia i opisy Dziadków są naprawdę wyjątkowe. - Aż łza się w oku kręci. Świadczą one o tym jak ważni w naszym życiu są nasi Dziadkowie. Kto ich jeszcze ma ten jest szczęśliwcem – dodaje nie kryjąc wzruszenia Anna Pieczarka. Wszystkie życzenia dla Babci i Dziadka oraz ich opisy publikujemy na stronie Gminy Tarnów pod hasłem: Życzenia dla Babci i Dziadka, które wezmą udział w losowaniu nagród.

Jak i gdzie odebrać nagrody? Już we wtorek, 26 stycznia, w siedzibie Urzędu Gminy Tarnów, przy ul. Krakowskiej 19. Z dokumentem potwierdzającym tożsamość zapraszamy w godzinach od 12.00 do 15.00. {Play}