Zaproponowana przez Centrum Kultury i Bibliotek zabawa pod hasłem: Smażymy pączki prosto do rączki, lecz zanim je zjemy - pięknie udekorujemy, cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń – zdjęć fantazyjnie przystrojonych smakołyków, które powalczą o super nagrody. A są nimi 3 blendery kuchenne oraz zestawy pamiątkowych gadżetów gminy Tarnów. Prace oceni specjalna komisja składająca się z pracowników Centrum Kultury i Bibliotek.
- To nie będzie łatwy wybór, bo od samego patrzenia na zdjęcia kolorowych pączków ślinka cieknie. Widać, że uczestnicy zabawy poważnie podeszli do tematu, bo smakołyki wyglądają przepysznie – mówi zastępca dyrektora gminnego Centrum Kultury i Bibliotek, Ewa Kubisztal.

Jury wszystkie prace oceni w najbliższy poniedziałek, 15 lutego. Werdykt będzie znany tego samego dnia. Nagrodzonych niezwłocznie poinformujemy o możliwości odbioru nagród.

Zasady pączkowej zabawy były bardzo proste – trzeba było oglądnąć film zamieszczony na stronie internetowej Gminy Tarnów, na którym powstawały pyszne mini pączusie, fantazyjnie je udekorować, a zdjęcia przystrojonych smakołyków przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zamieść je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

Poniżej zdjęcia, które biorą udział w pączkowej zabawie: