Specjalna komisja składająca się z pracowników Centrum Kultury i Bibliotek zakończyła obrady i, jak przyznają jej członkowie, miała niełatwy wybór. - Od samego patrzenia na zdjęcia pięknie udekorowanych pączków, chciało się je wszystkie zjeść. Uczestnicy zabawy podeszli do sprawy na poważnie i sporo wysiłku włożyli w przystrajanie pączkowych smakołyków – mówi Anita Ruszel, która oceniała prace. Wraz z nią w komisji byli Eugeniusz Wojtarowicz i Wojciech Ruszel. Zabawę pod hasłem Smażymy pączki prosto do rączki, lecz zanim je zjemy - pięknie udekorujemy możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Trzy blendery kuchenne otrzymają Agata Michalska, Dominik i Kamil Król ex aequo oraz Wiktoria Nowak, a wszyscy uczestnicy zabawy – zestawy pamiątkowych gadżetów Gminy Tarnów. Jury przy ocenianiu prac brało pod uwagę kreację wykonania, jakość wzorów plastycznych oraz walory kompozycyjne.

Agata Michalska została nagrodzona za to, że jej pączki, jak mówią członkowie komisji, można zjeść od razu, za fantazyjne rysunki oraz trafnie dobraną kolorystykę zdjęcia. Bracia Dominik i Kamil Król otrzymają nagrodę za bogate i twórcze podejście do dekorowania pączków oraz ich różnorodność, jak również kompatybilną kolorystykę zdjęć. Pracę Wiktorii Nowak doceniono natomiast za innowacyjne podejście do tematu – wykorzystanie do dekorowania materiałów innych niż zwyczajowe i niezwykle estetyczną kolorystykę zdjęcia.

Nagrody do odebrania już jutro, we wtorek, 16 lutego, w Urzędzie Gminy Tarnów przy ul. Krakowskiej 19 za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość. Czekamy na Was w godzinach od 12.00 do 15.00. {Play}