Wśród osób, które wzięły udział w quizie o żołnierzach wyklętych z gminy Tarnów rozlosujemy atrakcyjne nagrody - smartfon, tablet i głośnik bezprzewodowy. Wśród tych, którzy zdobyli mniej już 100% poprawnych odpowiedzi, losować będziemy 5 zestawów praktycznych pamiątek – gadżetów gminy Tarnów. Dodatkowo dla trzech osób, które na wszystkie pytania odpowiedziały nie tylko poprawnie, ale i najszybciej mamy ekstra nagrody – 3 smartchwatche. Wielkie losowanie dziś, o 17.00, w programie na żywo telewizji tarnowska.tv oraz na stronie Gminy Tarnów.

Po odbiór nagród zapraszamy jutro, w czwartek, 18 marca, między 13.00 a 15.00 w Urzędzie Gminy Tarnów przy ul. Krakowskiej 19. Prosimy zabrać z sobą dokument potwierdzający tożsamość.

A tymczasem za nami intensywne obrady komisji konkursowej. Jury w składzie: Anita Ruszel, Eugeniusz Wojtarowicz i Wojciech Ruszel wybrali najlepsze prace plastyczne. Zwycięzcy konkursu: Na tropach patriotyzmu, czyli zaprojektuj kartkę pocztową do bohatera – żołnierza wyklętego, otrzymają hulajnogi, wszystkie szkoły zaś, które wzięły udział w konkursie – profesjonalne zestawy plastyczne do pracy z uczniami. Hulajnogi i zestawy plastyczne dostarczymy do szkół w przyszłym tygodniu. {Play}