Od poniedziałku, 29 marca, w związku z zaostrzeniem środków ostrożności spowodowanym epidemią, Gminna Komunikacja Publiczna, kursować będzie jak w soboty. Ten tymczasowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 9 kwietnia. Wyjątkiem jest linia T13, gdzie, ze względu na dużą liczbę pasażerów, rozkład jazdy pozostaje bez zmian.

Powodem jest koronawirus, decyzja o zaostrzeniu środków ostrożności skutkująca przejściem na tryb pracy zdalnej w wielu firmach i instytucjach oraz zamknięcie żłobków i przedszkoli.

Jednocześnie przypominamy, że w najbliższą sobotę, 27 marca, Punkt Obsługi Klientów mieszczący się przy Placu Dworcowym 1 w Tarnowie będzie otwarty. Bilety okresowe (m-karty) oraz bilety wieloprzejazdowe będzie można nabywać w godzinach od 9.00 do 14.00. W Wielki Piątek biuro przewoźnika czynne będzie natomiast od 9.00 do 14.00. W Wielką Sobotę Punkt Obsługi Klientów będzie nieczynny. {Play}