Przygotowali je pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie. Ponad 200 paczek trafiło do seniorów z Dziennego Domu Senior+ , osób samotnych i rodzin. Podarki do domów mieszkańców rozwieźli sołtysi z poszczególnych miejscowości oraz pracownicy socjalni.

- Zawsze przed świętami pamiętamy o naszych podopiecznych, zawozimy im uśmiech, ciepło i dobre słowo. Tak było przed Bożym Narodzeniem, tak jest i teraz. Sami kupujemy produkty, przygotowujemy paczki oraz je rozdysponowujemy – mówi Beata Witkowska, dyrektor GOPS.

Świąteczne podarki to najpotrzebniejsze rzeczy - produkty, które z pewnością będą wykorzystane na święta. – A równie ważne co podarki są gesty życzliwości – dodaje wójt, Grzegorz Kozioł. {Play}