W numerze wiele ciekawych tekstów, informacji i porad. Jest m.in. rozmowa z wicemarszałkiem Małopolski Łukaszem Smółką o pozyskiwaniu przez gminę Tarnów środków unijnych na inwestycje oraz o pomocy jaką oferuje Małopolska Tarcza Antykryzysowa w zakresie walki z koronawirusem. Marcowe wydanie gazety zawiera też m.in. opis najważniejszych inwestycji realizowanych w naszej gminie, wypowiedzi ekspertów i mieszkańców na temat szczepionki przeciwko COVID-19, relację z podejmowanych, mimo pandemii, działań kulturalnych, jak również rozmowę z proboszczem parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zgłobicach, ks. Andrzejem Mikulskim na temat przeżywania Świąt Wielkanocnych w trudnym czasie społecznej izolacji spowodowanym dużą liczbą zachorowań.

Zapraszamy do lektury!