Od poniedziałku, 12 kwietnia, Gminna Komunikacja Publiczna, wraca do rozkładu jazdy sprzed dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Oznacza to, że autobusy kursować będą według normalnych rozkładów jazdy, a nie jak w soboty.

Tymczasowe rozkłady jazdy, z wyjątkiem linii T13, obowiązywały przez ostatnie dwa tygodnie. Od najbliższego poniedziałku, autobusy będą jeździć normalnie nawet jeżeli dodatkowe środki ostrożności związane z epidemią koronawirusa zostaną przedłużone.

Przypomnijmy, mieszczący się w siedzibie dworca autobusowego w Tarnowie Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej, w poniedziałki i środy jest czynny od 11.00 do 18.00. W godzinach od 9.00 do 14.00 pracuje także w pierwsze i ostatnie soboty miesiąca. We wtorki, czwartki i piątki – w godzinach od 9.00 do 16.00.

Dodatkowych informacji na temat funkcjonowania gminnej komunikacji oraz Punktu Obsługi Klienta udziela referat gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43. Można się też kontaktować z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266. {Play}