Około stu zgłoszeń wpłynęło do organizatora konkursu – Centrum Kultury i Bibliotek na najpiękniejszą palmę wielkanocną i dekorację świątecznego stołu. Najwięcej zgłoszeń pochodzi od dzieci, lecz są też uczestnicy w różnym wieku. – Tak duży odzew bardzo cieszy, to pokazuje jak ważna jest dla nas tradycja, mimo trudnych czasów, w których przyszło nam żyć – mówi inicjator i koordynator, poseł Anna Pieczarka.

Wielkie losowanie już dzisiaj, o godzinie 17.00 na antenie telewizji tarnowska.tv oraz na stronie Gminy Tarnów. Przypomnijmy, do wygrania kupony podarunkowe do sklepu sportowego Decathlon – 5 o wartości 100 złotych oraz 3 o wartości 200 złotych ważne przez dwa lata, 5 zestawów sportowych gminy Tarnów (m.in. plecak i torba) oraz – dla wszystkich pozostałych  zestawy pamiątkowych gadżetów gminy Tarnów.

Kupony podarunkowe wraz z zestawami sportowymi gminy Tarnów będzie można odebrać już w najbliższy poniedziałek – 12 kwietnia w Urzędzie Gminy Tarnów przy ul. Krakowskiej 19, w godzinach od 13.00 do 16.30. Prosimy o zabranie z sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość. Ze względu na dużą liczbę uczestników konkursu oraz trwające obostrzenia związane z epidemią COVID-19, zestawy pamiątkowych gadżetów gminy Tarnów będzie można otrzymać w dniach od 4 do 7 maja w siedzibie Urzędu Gminy Tarnów, w godzinach od 13.00 do 15.00. {Play}