Pokaz filmiku o symbolach narodowych, odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, a wcześniej przekazanie dzieciom Flag Państwowych i słodyczy od samorządu gminy Tarnów – tak w ogromnym skrócie opisać można spotkania patriotyczne, które odbyły się w gminnych placówkach przedszkolnych.

Zgodnie z prośbą, do Centrum Kultury i Bibliotek, nadesłały one zdjęcia z przebiegu uroczystości. Publikujemy je poniżej.

Niepubliczne Przedszkole w Białej

Niepubliczny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błoniu

Niepubliczne Przedszkole w Koszycach Małych

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Koszycach Wielkich