Korekta jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy od początku funkcjonowania nowej komunikacji w gminie Tarnów zgłaszali swoje uwagi. - Od najbliższego poniedziałku, 10 maja, nastąpią zmiany w rozkładach jazdy – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. Z nowym rozkładem jazdy można się zapoznać na stronie internetowej Gminy Tarnów w zakładce Rozkład jazdy - Gminna Komunikacja Publiczna. Jest on także dostępny na stronie internetowej przewoźnika www.gkp.tarnow.pl w zakładce Rozkład jazdy.

Co ważne, w tym ostatnim przypadku, trzeba wybrać datę obowiązywania rozkładu jazdy, czyli 10 maja 2021 r. Dodajmy, że rozkład jazdy gminnych autobusów można śledzić także w w aplikacji dostępnej w telefonie komórkowym.

Informacji udzielają także pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów 14 688-01-42,43. Można się także kontaktować z biurem przewoźnika pod numer: 516 865 266. {Play}