To najnowsza oferta nadzorującego ich pracę Centrum Kultury i Bibliotek. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy możliwość wynajęcia pomieszczeń, pokrywając jedynie symboliczne koszty związane z opłatami za media.  - Nasza oferta dotyczy bieżącego miesiąca. W maju Domy Ludowe można wynająć bezpłatnie, w czerwcu proponować będziemy połowę kwoty. To znakomita propozycja dla osób, które planują jakiekolwiek spotkania okolicznościowe  – mówi zastępca dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek, Ewa Kubisztal.

Oferta majowa dotyczy Domów Kultury w Koszycach Wielkich, Zgłobicach i Radlnej. - są jeszcze wolne terminy. Mowa zarówno o weekendach, jak i dniach roboczych. W Zgłobicach można wynająć pomieszczenia podczas weekendu 15 i 16 maja, w każdym z trzech obiektów – 22 i 23 maja, a 29 i 30 maja – wolnymi terminami dysponują wszystkie gminne Domy Kultury, prócz wspomnianych także w Nowodworzu, Zbylitowskiej Górze, Błoniu, Koszycach Małych, w Tarnowcu oraz w Woli Rzędzińskiej.

W czerwcu będzie można wynająć pomieszczenia we wszystkich Domach Kultury na terenie gminy Tarnów. Zainteresowani powinny się kontaktować z Centrum Kultury i Bibliotek pod numerem telefonu 14 688 01 37.

Przypomnijmy, że możliwość organizowania spotkań okolicznościowych i otwarcie obiektów odbywa się w ramach kolejnego etapu odmrażania gospodarki w związku z pandemią COVID 19. Będzie to możliwe, jeśli spadek zachorowań się utrzyma. {Play}