Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej mieszczący się w budynku dworca PKS, przy ul. Dworcowej 1 w Tarnowie, będzie nieczynny w wakacyjne soboty. Zmiana obowiązuje od soboty, 26 czerwca. Jest podyktowana zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem klientów zakupami biletów okresowych (m-kart) oraz biletów wieloprzejazdowych.

Co ważne, biuro przewoźnika będzie natomiast otwarte w ostatnią sobotę wakacji, 28 sierpnia, w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym. - Chcemy, aby w tym okresie wszyscy zainteresowani mogli bez kłopotów zaopatrzyć się w bilety, których potrzebują – mówią pracownicy Punktu Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji Publicznej.

Podczas wakacji, biuro przewoźnika, będzie czynne codziennie, od poniedziałku do piątku – w poniedziałki i środy od 11.00 do 18.00. W pozostałe dni, czyli we wtorki, czwartki i piątki, Punkt Obsługi Klienta Gminnej Komunikacji można odwiedzać od 9.00 do 16.00. Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu przewoźnika: 516 865 266. {Play}