W ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka, wójt gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek zaprosiło wszystkie przedszkolaki na wesoły występ „Pirata Tapero z papugą Niki”. Były zagadki, konkursy, różne sztuczki, zdjęcia i prezenty – słodkości od samorządu.

Dzieciom bardzo podobał się występ. - Maluchy przeżywały każdy ruch Pirata i jego papugi. Bardzo angażowały się w występ, nie brakowało okrzyków i odruchów radości. Bardzo za tę inicjatywę dziękujemy – mówi dyrektor Niepublicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękawce, Elżbieta Chrząszcz.

- To był wspaniały dzień. Uśmiech dzieci jest najcenniejszy, a podczas występu cały czas obserwowaliśmy jak nasze dzieci są mocno uradowane – dodaje dyrektor Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP p. w. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej, siostra Renata Arian.

Pirat Tapero z papugą Niki dotarł do wszystkich gminnych placówek przedszkolnych – publicznych i niepublicznych, samodzielnych oraz tych w zespołach szkolno – przedszkolnych. Wszystkie dzieci ponadto otrzymały słodkie upominki. Wielu maluchów wciąż wspomina występ wesołej pary i czeka na powtórkę. {Play}

Niepubliczne Przedszkole Kraina Marzeń w Zgłobicach

Niepubliczne Przedszkole Pod Kasztanami