W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa Urząd Gminy Tarnów przywraca dawny porządek obsługi mieszkańców. Z zachowaniem reżimu sanitarnego, można bezpośrednio załatwić sprawę w danym referacie.

Przywrócone zostają również bezpośrednie spotkania wójta gminy Tarnów z mieszkańcami, które umawiane będą przez sekretariat pod numerem telefonu 14 688-01-72, a odbywać się będą w poniedziałki, w godzinach od 9.00 do 14.00.

Istnieje możliwość dokonywania wpłat w kasach Urzędu Gminy Tarnów. Prosimy jednak o stosowanie się do zasad sanitarnych – zachowania odległości, noszenia maseczek ochronnych w pomieszczeniach i dezynfekcji rąk. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo, namawiamy do stosowania formy obowiązującej w okresie wzrostu zachorowań, czyli za pomocą przelewów.

Przypomnijmy, mieszkańcy mogą dokonywać płatności z tytułu podatku i śmieci na indywidualne rachunki bankowe. Jest również możliwość płatności gotówkowej w Oddziale Banku Spółdzielczego Rzemiosła, ul. Kaczkowskiego 7 w Tarnowie (naprzeciwko siedziby Urzędu Gminy Tarnów). Bank nie pobiera za takie wpłaty prowizji.

Urząd Gminy Tarnów jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 16.30 (w poniedziałki) oraz od 7.30 do 15.30 (od wtorku do piątku). {Play}