Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się letnia oferta Centrum Kultury i Bibliotek. Wakacyjne zajęcia rekreacyjno – sportowe odbywają się w miejscowościach gminy Tarnów. - Proponujemy aerobik w plenerze, aqua aerobik, naukę pływania dla dzieci. Można też wynająć salę sportową oraz sale w Domach Kultury na przyjęcia okolicznościowe – mówi zastępca dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek, Ewa Kubisztal. Są jeszcze wolne terminy, można też dołączyć do grup ćwiczeniowych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

W zajęciach aerobiku w plenerze biorą udział osoby w różnym wieku. - To zajęcia dla wszystkich. Każdy, bez względu na stopień przygotowania kondycyjnego, może wziąć w nich udział. Bawimy się ćwicząc, chodzi o to, by się poruszać i pouśmiechać – mówi Ewa Kubisztal.

- Jest super, jestem bardzo zadowolona, że się zapisałam. Po takich ćwiczeniach od razu czuję się lepiej – mówi Pani Barbara. - Jak człowiek się porusza i trochę zmęczy to ma więcej radości i lepiej śpi. Zamierzam uczestniczyć regularnie w zajęciach. – uzupełnia Pani Marta.

Więcej informacji – w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów pod nr tel. 14 688 01 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowy plan zajęć rekreacyjno – sportowych znajduje się na www.gmina.tarnow.pl w specjalnej zakładce na stronie głównej oraz na fb. {Play}