Znamy skład zarządu Stowarzyszenia Aglomeracja Tarnowska. Prezesem jest prezydent Tarnowa, w zarządzie zasiądą wybrani w głosowaniu, wójtowie i burmistrzowie z powiatu tarnowskiego, najbliższego otoczenia miasta. Wiceprezesem został Grzegorz Kozioł.

Do zarządu Stowarzyszenia Aglomeracja Tarnowska weszli ponadto Arkadiusz Mikuła, wójt Lisiej Góry – w Stowarzyszeniu także wiceprezes, oraz członkowie zarządu: Tadeusz Bąk – burmistrz Wojnicza i Marcin Kiwior – wójt Skrzyszowa. W skład komisji rewizyjnej weszli: Magdalena Marszałek – burmistrz Tuchowa, Tomasz Banek – wójt Wietrzychowic i Krzysztof Kaczmarski – burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.

- Mamy wspólne cele i to one są teraz najważniejsze. Są nimi duże inwestycje, które za pieniądze unijne chcemy zrealizować w gminie Tarnów, mieście i regionie – mówi Grzegorz Kozioł.

Po dodatkowe pieniądze z UE będzie można sięgnąć w ramach nowej perspektywy finansowej UE na lata 2021-2027. Dlatego trzeba działać szybko. - Bo, gdy tylko będzie możliwość aplikowania o środki unijne, trzeba być gotowym i nie przegapić szansy – dodaje Grzegorz Kozioł.

Przypomnijmy, w skład Stowarzyszenia weszły następujące miasta i gminy: Tarnów, Powiat Tarnowski, Dąbrowa Tarnowska, Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tuchów, Zakliczyn, Żabno, gmina Tarnów, Skrzyszów, Gromnik, Pleśna, Lisia Góra, Wietrzychowice, Wierzchosławice, Szerzyny, Rzepiennik Strzyżewski. {Play}