Już w najbliższą niedzielę - 12 czerwca, w Zawadzie, odbędzie się XIX Memoriał bł.  o. Zbigniewa Strzałkowskiego!

Rozpoczynamy o godz. 12.00 Mszą Św. o kanonizację bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego. Następnie wspólnie – dzieci, młodzież, rodziny oraz seniorzy pobiegną zawadzkimi drogami, by uczcić pamięć męczennika i błogosławionego, mieszkańca gminnej miejscowości. Na uczestników biegów czekają atrakcyjne nagrody, a nad profesjonalnym przebiegiem Memoriału czuwać będzie Kępa Sport.

Natomiast w godzinach popołudniowych zapraszamy mieszkańców na festyn rodzinny, a w nim mnóstwo atrakcji, m.in. stoisko „Kominiarz na szczęście”, dmuchany plac zabaw dla dzieci, poczęstunek tradycyjnym bigosem oraz pyszności od Koła Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy Zawada. Wydarzenie zakończy biesiada muzyczna, której przygrywać będzie znany i lubiany Krzysztof Judasz. {Play}