Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca w Białej odbędą się uroczyste Gminne Obchody Dnia Strażaka połączone z 100. rocznicą powstania OSP w Białej oraz festynem rodzinnym. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestniczenia zarówno w podniosłych uroczystościach – Mszy Św. w intencji Druhów z gminnych jednostek OSP, uroczystym apelu, jak i festynie rodzinnym oraz wieczornej biesiadzie.

W programie występy dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Białej, konkursy rodzinne z nagrodami i folkowe granie – dla publiczności wystąpią Zespół Pieśni i Tańca Młodzi Świerczkowiacy oraz Zespół Folklorystyczny „W Kuźni u Kowala”. Nie zabraknie tradycyjnego bigosu od samorządu, poczęstunku od Koła Gospodyń Wiejskich Biała, dmuchanej strefy zabaw dla dzieci.

Natomiast o godz. 19.00 biesiadę muzyczną otworzy zespół Happy Days!

Zapraszamy! {Play}