Chcesz w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Babci i Dziadka i dodatkowo wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród? Jest ku temu znakomita okazja – ułóż życzenia dla Dziadków, albo krótko opisz swoich Dziadków, lub też napisz jaką rolę odegrali oni w Twoim życiu. Do wygrania 5 kart podarunkowych (o wartości 150 złotych każda) do Sklepu Zoologicznego Szczeniak przy ul. Słonecznej 37 w Tarnowie) oraz 5 kompletów pościeli dla Babci i Dziadka :) Wszystkie życzenia i informacje będą ponadto na bieżąco publikowane na stronie internetowej Gminy Tarnów.

Na przesłanie życzeń lub informacji o Twoich Dziadkach masz czas do niedzieli, 24 stycznia. Zgłoszenie prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez komentarz pod postem na Facebooku Gminy Tarnów. Co ważne, jest możliwość tylko jednego zgłoszenia!

Prosimy, aby w każdym zgłoszeniu podać imię i nazwisko oraz miejscowość.

Wielkie losowanie w poniedziałek, 25 stycznia, w programie na żywo w telewizji tarnowska.tv oraz na stronie internetowej Gminy Tarnów, o 16.00. {Play}